Máme tie najlepšie správy! Miesto, kde vyrastie Sparkling Hill sme našli! Naše korene zapustíme v priestrannej vile obkolesenej čarokrásnou záhradou v Stupave, hneď oproti známemu historickému zámockému parku.

Chcete k nám nakuknúť hneď teraz? Priestory a celý záhradný areál budeme v najbližšej dobe usilovne zveľaďovať, postaráme sa o doladenie všetkých potrebných detailov, tak, aby sme Vám už v lete vedeli ponúknuť prvé ochutnávkové workshopy.

Už teraz je však jasné, že sme našli presne to, čo sme hľadali. Pozrite si pár záberov nášho čarovného miesta ešte pred tým, ako sa ho dotkli naše ruky, nadýchnite sa atmosféry slobodného miesta pre vzdelávanie sa našich vzácnych detí!

Našim domovom bude priestranná moderná vila, vsadená do zeleného svahu (ako inak, veď sme Sparkling Hill). Je obkolesená bohatou záhradou plnou ovocných stromov, s viničom a skalkovým záhonom s bylinkami. Záhrada je plná malebných zákutí ako stvorených pre detskú zvedavosť a tvorivosť.

Naša záhrada ponúka aj osviežujúce jazierko s fontánou, rôznorodé pracovné kútiky, možnosť starať sa o zvieratká, skleník na pestovanie a skúmanie prírody, života a rastu, jednoducho všetko, čo detské zvedavé rúčky a oči potrebujú.

Stupavský park, doslova na dohľad, je ďalším krásnym vyžitím a stane sa miestom našich prechádzok, miestom voľnej hry a radosti.

Nekonečne sa tešíme, že sme našli miesto tak blízke tomu, po čom sme túžili! Veríme, že Sparkling Hill v Stupave bude slúžiť ako bezpečný prístav pre naše deti, pre ich zvedavosť, tvorivosť a slobodnú cestu vzdelávaním sa.

Rozumieme, ak Vám z akéhokoľvek dôvodu naša adresa nevyhovuje. Kiež by sme tu vedeli byť pre všetkých! Ďakujeme Vám za záujem a podporu. Naše brány Vám budú otvorené na rôznych workshopoch pre deti, či dospelých. Tento dokonalý priestor sme našli v Stupave. Táto lokalita má svoje výhody:

Cesta z Bratislavy do Stupavy ráno nie je zapchatá, je časovo náročná v opačnom smere. Rovnako to platí poobede.

U nás nie je problém s parkovaním, atmosféra tohto malého mestečka praje pokojnému ránu a adaptácií detí, spoločne s rodičmi.

Zvažujeme možnosť poskytnúť Vám aj dopravu, teda školský autobus, tu však potrebujeme jasný signál, že toto riešenie by ste naozaj uvítali.

Onedlho spustíme zápis a uvedieme presnú adresu nášho slobodného miesta pre vzdelávanie sa. Dovtedy sme otvorení otázkam a spoločnému hľadaniu. Napíšte nám na info@sparkling-hill.com Veríme, že spoločne nájdeme to najlepšie aj pre Vaše dieťa/deti.