Práve tvoríme komunitu slobodných detí, pridajte sa k nám!

Váš obrovský záujem o slobodné vzdelávanie sa v Sparkling Hill nás nesmierne teší, ďakujeme! Dopyt výrazne prevyšuje našu kapacitu. Preto, ak sa k nám túžite pridať a tvoriť s nami komunitu slobodne vzdelávajúcich sa detí, teraz je ten čas!


Stretnutie k prihláseniu starších detí – vekovo zodpovedajúcich prvému aj druhému stupňu – sa uskutoční v sobotu 8.mája 2021 od 9.00h, v spriatelenom zariadení Bublinka – centrum pre rodinu a deti, na adrese M. Marečka 12, 841 08 Devínska Nová Ves. Priestory Sparkling Hill aktuálne zveľaďujeme, do nich Vás pozveme akonáhle budú dôkladne nachystané pre všetky zvedavé oči a ruky našich detí.

Vaše dieťa si môže na stretnutie priniesť ukážky (fotografie, videá, výtvory…) zo svojho života, čo robí rado a o čo sa zaujíma, radi spoznáme kúsok jeho sveta. Na stretnutí s trvaním 30 minút, budeme mať priestor na zodpovedanie najdôležitejších otázok, vnímať vzájomné naladenie pre vzdelávanie sa detí a súlad pri utváraní spoločnej komunity.

Prosíme o vyplnenie dotazníka predbežného záujmu (ak ste tak ešte neurobili), na základe ktorého Vám pošleme pozvánku na zápis. Ten sme pre veľký záujem presunuli na skorší termín – sobotu 8.mája 2021 (pôvodný termín 22.5 2021 nechávame v zálohe). Zvoľte si presný čas, ktorý Vám najviac vyhovuje tu, aby sme s Vami počítali.

Čím skôr spoznáme našich parťákov, tým skôr vieme nájsť sprievodcov našitých priamo na mieru!

Pred stretnutím odporúčame pozrieť si našu stránku, najmä:
Našu filozofiu a prístup, nájdete tu
Vzdelávanie sa a organizáciu dňa, nájdete tu
FAQ, teda najčastejšie otázky, tie nájdete tu

Odporúčame pozrieť si film Summerhill, aby ste sa dostali do nálady a nastavili si očakávania!

Odpoveď ohľadom prijatia Vám príde do 5 dní. Súčasťou potvrdzujúceho e-mailu bude prihláška, budeme vďační za vyplnenie. Po prijatí dieťatka do Sparkling Hill Vás prosíme do dvoch týždňov uhradiť úvodný príspevok vo výške 500€. Z neho budeme okrem iného hradiť poplatky v partnerských školách v zahraničí, aj na Slovensku. V prípade potreby, je možné platbu rozdeliť na dve splátky, radi Vám výjdeme v ústrety.

A cesta slobodným vzdelávaním sa Vášho dieťaťa sa môže začať! Tešíme sa, čo všetko spolu zažijeme!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: margareta@sparkling-hill.com

Veľmi sa na Vás tešíme!
Tím Sparkling Hill