Aktuálne vytvárame komunitu slobodných detí, pridajte sa k nám!

Váš obrovský záujem o slobodné vzdelávanie sa v Sparkling Hill nás nesmierne teší, ďakujeme! Dopyt výrazne prevyšuje našu kapacitu. Preto, ak sa k nám túžite pridať a tvoriť s nami komunitu slobodne vzdelávajúcich sa detí, teraz je ten čas!

Aktuálne príjímame deti pre I. a II. stupeň. V prípade Vášho záujmu o umiestnenie Vášho dieťaťa do Sparkling Hill, prosíme o vyplnenie dotazníka predbežného záujmu (ak ste tak ešte neurobili), na základe ktorého Vám pošleme pozvánku na osobné stretnutie v našich priestoroch Sparkling Hill.

Vaše dieťa si môže na stretnutie priniesť ukážky (fotografie, videá, výtvory…) zo svojho života, čo robí rado a o čo sa zaujíma, radi spoznáme kúsok jeho sveta. Na stretnutí s trvaním 30 minút, budeme mať priestor na zodpovedanie najdôležitejších otázok, vnímať vzájomné naladenie pre vzdelávanie sa detí a súlad pri utváraní spoločnej komunity.

Pred stretnutím odporúčame pozrieť si našu stránku, najmä:
Našu filozofiu a prístup, nájdete tu
Vzdelávanie sa a organizáciu dňa, nájdete tu
FAQ, teda najčastejšie otázky, tie nájdete tu

Odporúčame pozrieť si film Summerhill, aby ste sa dostali do nálady a nastavili si očakávania!

Odpoveď ohľadom prijatia Vám príde do 5 dní. Súčasťou potvrdzujúceho e-mailu bude prihláška, budeme vďační za vyplnenie. Po prijatí dieťatka do Sparkling Hill Vás prosíme do dvoch týždňov uhradiť úvodný príspevok vo výške 500€. Z neho budeme okrem iného hradiť poplatky v partnerských školách v zahraničí, aj na Slovensku. V prípade potreby, je možné platbu rozdeliť na dve splátky, radi Vám výjdeme v ústrety.

A cesta slobodným vzdelávaním sa Vášho dieťaťa sa môže začať! Tešíme sa, čo všetko spolu zažijeme!

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: info@sparkling-hill.com

Veľmi sa na Vás tešíme!
Tím Sparkling Hill