Milé rodiny prvákov, veľmi sa tešíme, že sa s Vami stretneme naživo!

Predpokladom k prihláseniu je vyplnený dotazník predbežného záujmu, na základe ktorého Vás pozveme na osobné stretnutie v priestorch Sparkling Hill. Vaše dieťatko si so sebou môže priniesť svoju tvorbu, či veci (kresby, fotografie, knihy, výrobky…), ktoré sú pre neho dôležité, aby nám mohlo predstaviť, čo robí rado. Nevieme sa už dočkať všetkých tých nápadov a talentov!

Tento čas a priestor venujeme vzájomnému zoznámeniu sa, budeme hľadať ako spoločne vytvoriť silné spojenie Vašej rodiny a vzdelávacej cesty Vášho dieťatka. Radi zodpovieme akékoľvek otázky. Budeme pripravené venovať sa Vášmu dieťatku, samozrejme len ak bude samo chcieť. Ak zo skúseností viete, že potrebuje dlhší čas na adaptáciu v cudzom prostredí, rady sa o ňom, s jeho súhlasom, dozvieme od Vás. Rešpektujeme potreby Vášho dieťatka.

Pred stretnutím odporúčame pozrieť si našu stránku, najmä:

Našu filozofiu a prístup, nájdete tu
Vzdelávanie sa a organizáciu dňa, nájdete tu
FAQ, teda najčastejšie otázky, tie nájdete tu

Odporúčame pozrieť si film Summerhill, aby ste sa dostali do nálady a nastavili si očakávania!

Po stretnutí dostanete potvrdenie o prijatí, príde Vám e-mailom do 3 pracovných dní od zápisu a slobodná cesta vzdelávaním sa pre Vaše dieťatko sa môže začať! Nevieme sa dočkať, čo všetko spolu zažijeme!

Súčasťou potvrdzujúceho e-mailu bude prihláška, budeme vďační za vyplnenie. Po prijatí dieťatka do Sparkling Hill Vás prosíme do dvoch týždňov uhradiť úvodný príspevok vo výške 500€. Z neho budeme okrem iného hradiť poplatky v partnerských školách v zahraničí, aj na Slovensku. V prípade potreby, je možné platbu rozdeliť na dve splátky, radi Vám výjdeme v ústrety. 

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte: info@sparkling-hill.com

Veľmi sa na Vás tešíme!
Tím Sparkling Hill