Iskrivý kopec, teda Sparkling Hill, predstavuje metaforu cesty našich vzácnych detí. Ich žiarivú radostnú vzdelávaciu púť.

Náš tím spája filozofia: každé dieťa v sebe nesie dar, iskru, ktorá sa rozvinie len v slobode a plnej podpore. Cestou po Sparkling Hill všetci spoločne objavujeme svoje talenty a dary a staráme sa o to, aby žiarili. Taký je náš čarovný tím.

Ing. Petra Zajacová

zakladateľka a CEO projektu Sparkling Hill
petra@sparkling-hill.com

Celý život si nosím v srdci víziu šťastných, vysmiatych a radostných detí, očká ktorých žiaria tak, že svojou iskrou dokážu nadchnúť a rozžiariť celý svet. Áno, celý svet. Takú moc má šťastná detská duša, keď jej je umožnené byť sama sebou.

S úžasom sledujem moju dcérku, ktorá presne vie, čo chce. Túžim jej dopriať tú slobodu, aby mohla rozvíjať svoje dary a talenty, na ceste ku svojim snom, podľa svojich potrieb. V čase, tempe a intenzite, ktoré vyhovujú práve jej. Ja jej voľbám bezvýhradne dôverujem. Prajem si, aby iskričky v jej očiach, nadšenie z objavovania nového a radosť z pokrokov nikdy nevyhasli. A to isté prajem všetkým deťom na svete. 

A preto som sa rozhodla založiť Sparkling Hill. Umožniť deťom prejaviť a rozvinúť svoj plný potenciál, umožniť im žiariť v plnej sile a túto iskru s nimi rozdúchavať. Verím, že slobodné a šťastné deti zmenia svet ♡ .

Činnosť Sparkling Hill sme dočasne pozastavili. Je nám to ľúto, no vzdelávanie sa v školskom roku 2022/23 nebude prebiehať. O obnovení činnosti Sparkling Hill – svet slobodného vzdelávania sa, budeme včas informovať.